O nas

Twórcą polskiej platformy crowdfundingowej Wspólnyprojekt.pl, jest Genesis Capital Sp. z o.o.
Genesis Capital została powołana przez właścicieli ADM Consulting Group S.A. - czołowej polskiej firmy doradczej specjalizującej się w zakresie pozyskiwania zewnętrznego finansowania inwestycji, która w ciągu ostatnich 7 lat pozyskała finansowanie dla ponad 730 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości ponad 1,3 mld zł.

 

Twórcy Wspólnyprojekt.pl

 

Daniel Pawelec

Prezes Zarządu i współwłaściciel Genesis Capital Sp. z o.o.

Współzałożyciel firmy Genesis Capital Sp. z o.o. pełniący funkcję Prezesa Zarządu. Członek zarządu w spółkach: ADM Consulting Group S.A., LTS Investment Sp. z o.o.

Ekspert w zakresie pozyskiwania funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Koordynator współpracy z jednostkami naukowymi i badawczo-rozwojowymi w zakresie badań przemysłowych, prac rozwojowych oraz oceny innowacyjności i nowych technologii.

Fundator oraz Prezes Europejskiej Fundacji Wspierania Innowacji i Przedsiębiorczości. Organizator i wykładowca wielu konferencji oraz szkoleń z zakresu pozyskiwania wsparcia ze źródeł unijnych. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni oraz DPT Business School w Filadelfii (USA).

Były kolarz szosowy, który nadal oddaje się swojej pasji amatorsko uprawiając kolarstwo.Adrian Skrocki

Członek Zarządu i współwłaściciel Genesis Capital Sp. z o.o.

Współzałożyciel firmy Genesis Capital Sp. z o.o. Członek zarządu w spółkach: ADM Consulting Group S.A., Instytut Badawczy Nowych Technologii Sp. z o.o., LTS – Szkolenia & Coaching Sp. z o.o. Fundator oraz wiceprezes zarządu Europejskiej Fundacji Wspierania Innowacji i Przedsiębiorczości.

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w firmach doradczych i finansowych, specjalizujący się w zakresie pozyskiwania zewnętrznego finansowania inwestycji. Organizator i wykładowca ponad 100 konferencji oraz szkoleń dotyczących tematyki Unii Europejskiej, prowadzenia działalności na JRE oraz pozyskiwania środków finansowych pochodzących m.in. z funduszy strukturalnych UE oraz Private Equity.

W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji: wędkarstwu. Na swoim koncie ma niezwykłe okazy złowione w różnych zakątkach świata.

 

Zespół operacyjny Wspólnyprojekt.pl 

Ewelina Gerke

Specjalista ds. crowdfundingu w Genesis Capital Sp. z o.o.

Z zawodu PR-owiec. Z doświadczenia specjalistka ds. projektów unijnych i lektorka języka angielskiego.

Przygodę z crowdfundingiem zaczęła przez przypadek, poszukując pomysłów na własną działalność. Została na dłużej, bo to prawdopodobnie najlepsza praca na świecie - praca Świętego Mikołaja!

Urodzona w Polsce. Część życia spędziła na Malcie, w Belgii i w Indiach. Na stałe zakotwiczyła w Gdańsku. Miłośniczka podróży, Tumblra, psów, rowerów, lumpeksów i oldskulowych tatuaży.