Pytania i odpowiedzi

PYTANIA OGÓLNE

Czym jest portal wspólnyprojekt.pl?

Jak założyć konto?

Czy mogę zalogować się za pomocą Facebooka?

Nie pamiętam hasła do konta.

Jak się kontaktować z ekipą wspólnyprojekt.pl?

Dlaczego warto uzupełnić profil?

Kto zobaczy moje zdjęcie i opis?

Czy mogę skontaktować się z innymi osobami ze społeczności na platformie?

 

PYTANIA PROJEKTODAWCÓW

Mam pomysł na projekt, od czego zacząć?

Jak dodać nowy projekt?

Ile to kosztuje?

Ile zapłacę, jeśli projekt się nie uda?

Nie wiem, czy mój projekt spełnia kryteria, jak mogę to sprawdzić?

Czy wszystkie pola do uzupełnienia w projekcie są obowiązkowe?

Czy zamieszczenie filmu jest obowiązkowe?

Czy zamieszczenie nagród jest obowiązkowe?

Jaka może być minimalna kwota zbierana w projekcie?

Jaka może być maksymalna kwota zbierana w projekcie?

Jaki jest minimalny czas trwania projektu?

Jaki jest maksymalny czas trwania projektu?

Czy można przedłużyć czas trwania projektu?

Co się stanie jeśli nie uzbieram 100% kwoty?

Co się stanie jeśli nie uzbieram 80% kwoty?

Co się stanie jeśli uzbieram więcej niż 100%?

Jak zgłosić projekt do publikacji?

Jak wygląda proces weryfikacji?

Skąd mam wiedzieć kiedy zgłosić projekt do publikacji?

Jak wybrać czas uruchomienia projektu?

Jak przygotować się do kampanii projektu?

Czy pomagacie w realizacji kampanii?

Odrzuciliście mój projekt, czy mogę się odwołać od decyzji?

Jak się dowiem, że mój projekt został zaakceptowany?

Skąd ludzie będą wiedzieli, że mój projekt ruszył?

Co to jest FastTony.es?

Jak działa FastTony.es?

Ile kosztuje pakiet FastTony.es?

Jak uruchomić pakiet FastTony.es dla projektodawców?

Co się stanie, po 2 miesiącach od uruchomienia pakietu FastTony.es?

Czym jest aktualizacja projektu?

Jak dodać aktualizację?

 

PYTANIA WSPIERAJĄCYCH

Czy mogę wesprzeć projekt bez logowania?

Czym jest wirtualny portfel?

Jak wspierać projekty?

Zapomniałem wybrać nagrody, co teraz?

Co się stanie z moimi pieniędzmi, jeśli projekt nie uzbiera 80%?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czym jest portal wspólnyprojekt.pl?

Wspólnyprojekt.pl to platforma społecznościowego finansowania projektów i wydarzeń. Wspólnyprojekt.pl to polski crowdfunding i crowdsourcing dzięki któremu innowacyjni twórcy mają szanse na pozyskanie środków na realizacje swoich planów. Platforma Wspólnyprojekt.pl łączy ze sobą ludzi o wspólnych zamiłowaniach i pasjach, lecz zróżnicowanych możliwościach. Tutaj projekty zyskują wsparcie w postaci materialnej. Jednak to nie koniec - to dopiero początek. Wokół projektu tworzy się społeczność zainteresowana powodzeniem przedsięwzięcia.

 

 

Jak założyć konto?

Aby założyć konto na platformie wspólnyprojekt.pl wystarczy, że wejdziesz tu: https://www.wspolnyprojekt.pl/pl/user/login i albo zarejestrujesz nowe konto za pomocą maila (to będzie Twój login), ustawisz hasło oraz podasz Nazwę Użytkownika (pseudonim, imię i nazwisko itp.), albo zalogujesz się za pomocą Twojego konta Facebook.

 

 

Czy mogę zalogować się za pomocą Facebooka?

Tak. Aby zalogować się za pomocą profilu Facebook, wejdź tutaj https://www.wspolnyprojekt.pl/pl/user/login i wybierz opcję logowania za pomocą Facebooka (logujesz się jednym kliknięciem).

 

 

Nie pamiętam hasła do konta.

Jeśli zapomniałeś hasło do swojego konta, skorzystaj z naszej pomocy. Link znajdziesz na stronie logowania, albo możesz kliknąć tutaj: https://www.wspolnyprojekt.pl/pl/user/recovery

 

 

Jak się kontaktować z ekipą wspólnyprojekt.pl?

Do wyboru masz kilka kanałów:

 

 

Dlaczego warto uzupełnić profil?

Uzupełnienie profilu nie jest obowiązkowe, ale w ten sposób dajesz się poznać innym użytkownikom platformy! Szczególnie, jeśli jesteś projektodawcą, daj się poznać, pokaż, co lubisz, czym się interesujesz. Jeśli jesteś wspierającym, ułatwiasz poznanie siebie!

 

 

Kto zobaczy moje zdjęcie i opis?

Twoje zdjęcie oraz opis widoczny będzie dla każdego, kto odwiedzi Twój profil.

 

 

Czy mogę skontaktować się z innymi osobami ze społeczności na platformie?

Tak! I nawet bardzo to polecamy. Wybierz Społeczność https://www.wspolnyprojekt.pl/pl/doc/spolecznosc, znajdź użytkownika, do którego chcesz napisać. W prawym górnym rogu zobaczysz białą kopertę na niebieskim tle. Klikając w nią otwierasz okno nowej wiadomości. W ten sposób możesz bez problemu skontaktować się z kim chcesz! Uwaga, aby wysłać wiadomość, musisz się zalogować (jeśli nie zalogowałeś się wcześniej, system poprosi Cię o logowanie podczas wysyłania wiadomości).

 

 

Mam pomysł na projekt, od czego zacząć?

Świetnie! Jeżeli masz pomysł na projekt, to właśnie najtrudniejsze za Tobą J Teraz już będzie z górki! Jeśli nie wiesz, czy Twój projekt nadaje się na platformę, to skonsultuj go z nami. Napisz do nas na pomoc@wspolnyprojekt.pl lub zadzwoń 58 781 84 77, a pomożemy Ci podjąć decyzję. Możemy doradzić, odradzić, podpowiedzieć na czym najlepiej się skoncentrować.

Jeżeli wiesz, że Twój pomysł na projekt spełnia wymogi crowdfundingu, to zaloguj się na wspólnyprojekt.pl i dodaj nowy projekt. Szczegółowe instrukcje zobacz w pytaniu Jak dodać nowy projekt?

 

 

Jak dodać nowy projekt?

Aby dodać nowy projekt zaloguj się na wspólnyprojekt.pl, zobaczysz Twój profil. Przejdź do zakładki „Dodane projekty” i wybierz „Dodaj projekt”. Możesz także od razu przejść tutaj: https://www.wspolnyprojekt.pl/pl/dodaj_swoj_projekt (musisz być zalogowany!). Teraz wpisz nazwę projektu (UWAGA! Link URL do Twojego projektu wygeneruje się z tytułu, który wpiszesz, więc przemyśl to dobrze!). I już. Właśnie utworzyłeś nowy projekt. Teraz pokaż ludziom, co chcesz zrobić, na co zbierasz. Zamieść film pokazujący Twój pomysł. Opisz ciekawie cel, genezę i Twój pomysł. Pokaż, na co przeznaczysz zebrane środki. Zamieść nagrody. A gdy wszystko już będzie gotowe, a Twoja kampania promocyjna zaplanowana i zapięta na ostatni guzik, to zgłoś nam projekt do publikacji! Nie wiesz, jak opisać swój projekt? Skontaktuj się z nami mailowo pomoc@wspolnyprojekt.pl lub zadzwoń 58 781 84 77.

 

 

Ile to kosztuje?

Jeżeli Twój projekt zakończy się sukcesem (czyli osiągniesz minimum 80% zakładanego celu finansowego), to zapłacisz 7% prowizji netto, a dokładniej wypłacimy Ci pieniądze pomniejszone o wartość prowizji. Jeżeli natomiast nie uda Ci się zrealizować projektu, to nic nam nie płacisz.

Cennik dostępny jest tutaj: https://www.wspolnyprojekt.pl/pl/doc/cennik

 

 

Ile zapłacę, jeśli projekt się nie uda?

Jeżeli Twój projekt się nie uda, to nie opłacisz żadnej prowizji. Jeśli zainwestowałeś w promocję projektu oraz przygotowanie, to będzie to jedyny koszt, jaki poniesiesz.

 

 

Nie wiem, czy mój projekt spełnia kryteria, jak mogę to sprawdzić?

Projekt crowdfundingowy to taki, który ma określony, jasny cel, zakłada potrzebną kwotę (Twój cel finansowy) oraz proponuje nagrody dla wspierających. Dobry projekt niesie wartość dodaną dla wspierających (powstanie książki, płyty, organizacja wydarzenia, otwarcie miejsca itd.). Dlaczego ludzie mieliby wspierać właśnie Twój projekt?

Jeżeli nie wiesz, jak sobie poradzić z tą kwestią, skontaktuj się z nami mailowo pomoc@wspolnyprojekt.pl lub zadzwoń 58 781 84 77.

 

 

Czy wszystkie pola do uzupełnienia w projekcie są obowiązkowe?

Nie. Pola nieuzupełnione nie będą widoczne po uruchomieniu projektu. Jednak proponujemy pokazanie jak największej ilości szczegółów dotyczących Twojego projektu. Ludzie mają Ciebie poznać, uwierzyć i zaufać i wspierać Twój pomysł! Dlatego uzupełnienie wszystkich pól może Ci jedynie pomóc, a nie zaszkodzić.

 

 

Czy zamieszczenie filmu jest obowiązkowe?

Nie. Jeżeli nie masz filmu, możesz wstawić zdjęcie / grafikę pokazującą założenia Twojego projektu. Jednak doświadczenie pokazuje, że projekty mające ciekawy filmik są chętniej wspierane oraz zwiększają szansę na sukces. Poza tym, na pewno chcesz, aby ludzie Ciebie poznali i polubili, a filmik promujący projekt, może być do tego świetną okazją.

 

 

Czy zamieszczenie nagród jest obowiązkowe?

Tak. Crowdfunding zakłada nagrody dla wspierających w zamian za wsparcie. Nie narzucamy określonej ilości nagród, jednak powinno być ich kilka (kilkanaście), aby dać wybór Twoim wspierającym.

 

 

Jaka może być minimalna kwota zbierana w projekcie?

Nie narzucamy kwoty minimalnej. Jednak pamiętaj, że musi to być kwota, która pozwoli zrealizować Tobie projekt, na który zbierasz. Najlepiej zacznij od wyceny projektu, dodaj do tego margines błędu, prowizję dla platformy i podatki – to powinno dać obraz kwoty, którą potrzebujesz.

 

 

Jaka może być maksymalna kwota zbierana w projekcie?

Nie narzucamy kwoty maksymalnej. Jednak pamiętaj, że to musi być kwota realna. Jeśli nie masz zbudowanej społeczności, a Twój projekt nie jest medialny, to zbierania 1 mil złotych może odstraszyć wspierających i spowodować, że nic nie zbierzesz. Ludzie, którzy będą wspierać Twój projekt powinni wierzyć, że uda Ci się osiągnąć Twój cel.

 

 

Jaki jest minimalny czas trwania projektu?

Twój projekt może trwać minimum 2 tygodnie. Jednak zastanów się, czy to jest odpowiedni czas, aby Twoja zbiórka się udała, możesz potrzebować więcej czasu.

 

 

Jaki jest maksymalny czas trwania projektu?

Twój projekt może trwać maksymalnie 90 dni (3 miesiące), z możliwością przedłużenia go o kolejny miesiąc. To Ty decydujesz, jak długo potrwa Twoja kampania.

 

 

Czy można przedłużyć czas trwania projektu?

Jeśli Twój projekt się kończy, a Ty chcesz przedłużyć czas trwania, to masz taką możliwość – skontaktuj się z nami i napisz nam argumenty, aby przedłużyć Twój projekt.

Jeśli jednak przez cały czas trwania kampanii nie promowałeś/aś jej, nie było między nami kontaktu oraz nie pojawiły się żadne wpłaty w Twoim projekcie, to niestety Twój projekt nie zostanie przedłużony.

 

 

Co się stanie jeśli nie uzbieram 100% kwoty?

Jeżeli nie uzbierasz 100% zakładanej kwoty, ale za to uzbierasz minimum 80% i zobowiążesz się, że Projekt zostanie w pełni zrealizowany, a brakującą ilość środków finansowych pozyskasz we własnym zakresie, to zebrana kwota zostanie Tobie wypłacona. Jeśli natomiast nie uzbierasz 80%, to projekt nie uda się i wszystkie środki wrócą do wspierających, a Ty nie płacisz żadnej prowizji, a także nie wypłacimy Ci żadnych zebranych pieniędzy.

 

 

Co się stanie jeśli nie uzbieram 80% kwoty?

Jeśli nie uzbierasz 80%, to projekt nie uda się i wszystkie środki wrócą do wspierających, a Ty nie płacisz żadnej prowizji, a także nie wypłacimy Ci żadnych zebranych pieniędzy.

 

 

Co się stanie jeśli uzbieram więcej niż 100%?

Świetnie! To znaczy, że Twoja kampania była bardzo udana i ludzie wierzą w Ciebie i w Twój projekt! Możesz uzbierać nawet 1000%, a ostateczna kwota, jaka będzie widniała w Twoim projekcie w dniu zakończenia, trafi do Ciebie (pomniejszona o 7% prowizji netto).

 

 

Jak zgłosić projekt do publikacji?

Jeżeli jesteś gotowy/a, sprawdziłeś, że nie masz żadnych literówek, błędów, wszystkie nagrody dodane, a projekt wygląda bardzo zachęcająco, to w prawym górnym rogu zobaczysz przycisk „Zgłoś do publikacji”. Naciśnij go, potwierdź Twoją decyzję i czekaj na odpowiedź od nas.

 

 

Jak wygląda proces weryfikacji?

Zgłaszając projekt do publikacji dajesz nam informację, że jesteś gotowy/a. Zapoznamy się z Twoim projektem i ocenimy, czy nadaje się do publikacji, czy nie. Odpowiednią odpowiedź, maksymalnie po 72 godzinach, dostaniesz drogą mailową.

 

 

Skąd mam wiedzieć kiedy zgłosić projekt do publikacji?

Sprawdź, czy uzupełniłeś wszystkie pola projektu. Najlepiej daj przeczytać opis komuś, kto nie wie, co chcesz zrobić. Zrozumiał? Zachęciłeś go? No to teraz zobacz, czy masz zaplanowaną kampanię promocyjną. Twoja grupa wspierająca w gotowości, komunikaty prasowe gotowe, bazy mailowe zbudowane, dzień rozpoczęcia akcji wybrany, no to działaj! To jest ten moment, kiedy zgłaszasz projekt do publikacji!

Nie wiesz, czy to już? Skontaktuj się z nami!

 

 

Jak wybrać czas uruchomienia projektu?

Wszystko zależy od tego, co planujesz. Wiesz, że codziennie jest jakieś nietypowe święto? Zobacz, czy któryś dzień pasuje do Twojej akcji. Rozejrzysz się, czy w trakcie trwania Twojej kampanii będą jakieś ciekawe wydarzenia, na których warto się pokazać i promować Twój projekt. A może uruchomisz swoją kampanię specjalnie pod konferencję, która jest zaplanowana (np. wydajesz książkę, a za miesiąc będą ogólnopolskie targi książki). Poszukaj i zainspiruj się!

 

 

Jak przygotować się do kampanii projektu?

Kampania Twojego projektu jest bardzo ważna, bo to Twoje działania mogą przyczynić się do powodzenia lub porażki. Tak naprawdę Twoja kampania rozpoczyna się, gdy podejmujesz decyzję o wejściu z projektem na platformę. Od tej chwili mów wszystkim, że to robisz, buduj swoją początkową grupę wsparcia, Twoją społeczność i zachęcaj do tego, aby z Tobą byli i Ciebie wspierali.

Przede wszystkim zastanów się, do kogo kierujesz Twój projekt i kto może być zainteresowany wsparciem Twojego pomysłu. Określ sobie tzw. grupy docelowe. Zbuduj bazę kontaktów (nie ograniczaj się, szukaj w Internecie, pytaj, nawiązuj relacje). Dla nich przygotuj odpowiednie wiadomości (inne dla prasy, inne dla blogerów, jeszcze inne dla Twoich znajomych itp.). Zbuduj harmonogram działań (kiedy wysyłasz wiadomości, kiedy pojawisz się na konferencji, kiedy organizujesz swój hapenning albo kiedy piszesz na Facebooku). Zrób wszystko, aby w pierwszych dniach wsparło Twój projekt jak najwięcej osób – to zwiększy Twoje szanse na sukces.

To są bardzo ogólne porady, ale powinny Cię zainspirować do działania. Jeżeli chcesz skonsultować z nami Twój plan, to napisz do nas na pomoc@wspolnyprojekt.pl lub zadzwoń 58 781 84 77.

 

 

Czy pomagacie w realizacji kampanii?

Tak. W ramach współpracy konsultujemy i podpowiadamy. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, to skontaktuj się z nami, aby uzgodnić szczegóły.

 

 

Odrzuciliście mój projekt, czy mogę się odwołać od decyzji?

Tak. Zawsze uzasadniamy naszą decyzję, ale możesz się z nami nie zgadzać. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Jak się dowiem, że mój projekt został zaakceptowany?

Najlepiej odezwij się do nas, gdy zgłosisz do nas swój projekt. Będziemy wtedy w kontakcie, a Ty dowiesz się, co trzeba poprawić, albo dasz nam znać, że to już ten czas. Jeśli projekt zostanie zaakceptowany i opublikowany na platformie, dostaniesz informację na maila, który został podany przy rejestracji konta projektodawcy.

 

 

Skąd ludzie będą wiedzieli, że mój projekt ruszył?

Nikt się nie dowie, że Twój projekt ruszył, jeśli nie powiesz tego głośno i nie będziesz go promować. Niech cały świat się dowie o Twoim świetnym projekcie! Mów, pisz, wysyłaj – i tak cały czas.

 

 

Co to jest FastTony.es?

FastTony.es jest dedykowaną aplikacją umożliwiającą wsparcie promocji oraz sprzedaży poprzez platformę Facebook. Jako jedyne narzędzie dysponuje niestandardowymi formatami postów oraz reklam.

 

 

Jak działa FastTony.es?

Aby efektywnie korzystać z aplikacji, musisz być administratorem Fanpage na Facebook’u. Na stronie fasttony.es uruchamiasz swoje konto logując się do aplikacji poprzez Twoje konto Facebook. I tyle. W FastTony.es zobaczysz wszystkie Fanpage, którymi administrujesz. Wybierze Fanpage, którego posty chcesz promować. Od tego momentu możesz korzystać z możliwości, jakie daje aplikacja: ustawiać niestandardowe posty, korzystać z efektywnej reklamy i obserwować efekty Twojej pracy!

 

 

Ile kosztuje pakiet FastTony.es?

Każdy może skorzystać z 14 dni testowych. To czas, który pozwoli Tobie zweryfikować, czy chcesz dalej korzystać z tej aplikacji, czy jednak rezygnujesz. Szczegółowy cennik oraz zakres usług znajdziesz tutaj: https://fasttony.es/start/pl/cennik/

Tylko dla naszych projektodawców FastTony.es przygotował specjalną ofertę: 2 miesiące pakietu Ultimate (o wartości 999 zł) za darmo. Bez zobowiązań. Jeśli jesteś projektodawcą, to Ty decydujesz, czy chcesz z tego skorzystać, czy nie.

 

 

Jak uruchomić pakiet FastTony.es dla projektodawców?

Aby uruchomić swój pakiet FastTony.es skontaktuj się z nami mailowo pomoc@wspolnyprojekt.pl lub telefonicznie 58 781 84 77.

 

 

Co się stanie, po 2 miesiącach od uruchomienia pakietu FastTony.es?

To Ty decydujesz, czy chcesz korzystać z FastTony.es. Gdy Twój pakiet dla projektodawcy się już skończy, możesz nadal korzystać z opcji dostępnych w pakiecie Free, albo zdecydować się opłacać wygodny dla Ciebie pakiet. Pamiętaj, że decydując się na pakiet Ultimate, nie masz obowiązku podpisywania żadnych umów, ani nie masz zobowiązania do opłacania pakietu Ultimate gdy zakończysz projekt na wspólnyprojekt.pl. Ale jeśli jesteś startup’em to specjalnie dla Ciebie FastTony.es oferuje pakiet Ultimate w cenie 299 zł miesięcznie netto (zamiast 999 zł), więc warto! :)

Masz więcej pytań? Napisz do nas: pomoc@wspolnyprojekt.pl lub zadzwoń 58 781 84 77.

 

 

Czym jest aktualizacja projektu?

Aktualizacja to informacja, którą zamieszczasz w projekcie, aby dać znać Twoim wspierającym co u Ciebie. Wykorzystaj ją do pokazywania postępów w kampanii, do dziękowania wspierającym, w końcu gdy Twój projekt zakończy się sukcesem, to miejsce, gdzie możesz dać znać o realizacji projektu i wysyłce nagród.

 

 

Jak dodać aktualizację?

Zaloguj się na wspólnyprojekt.pl, wybierz Twój projekt, następnie przejdź do zakładki „Aktualizacje”, włącz edycję projektu, a następnie dodaj nową aktualizację. Możesz zamieszczać tekst, filmy, zdjęcia, co tylko chcesz i co pokaże wspierającym, że realizujesz swój pomysł!

 

 

Czy mogę wesprzeć projekt bez logowania?

Nie. Aby dorzucić się do projektu, musisz się zarejestrować. Pamiętaj, że inwestujesz swoje pieniądze i jeśli projekt się nie uda, to pieniądze wracają na Twój wirtualny portfel, a Ty możesz dorzucić się do innego projektu, lub wypłacić. Nie byłoby to możliwe bez logowania.

 

 

Czym jest wirtualny portfel?

Każdy zarejestrowany użytkownik ma swój wirtualny portfel. Aby zasilić ulubione projekty nie musisz każdorazowo przelewać kwot na konkretne projekty. Zasil jednym przelewem swój wirtualny portfel, a następnie kilkoma kliknięciami rozdziel środki na ulubione projekty. Np. wpłacasz na swój wirtualny portfel 100 zł jednym przelewem. Po zaksięgowaniu środków możesz wesprzeć np. cztery projekty po 25 zł. Oczywiście możesz też całą kwotę przeznaczyć na jeden ulubiony projekt.

W Twoim wirtualnym portfelu zobaczysz historię Twoich operacji, także to Twój portfel zostanie zasilony, jeśli projekt, który wsparłeś się nie uda.

 

 

Jak wspierać projekty?

Projekty możesz wspierać na dwa sposoby, wybierasz, jak Ci wygodniej:

  1. Zasilasz swój wirtualny portfel, a następnie wybierasz projekt, który Ci się podoba, wybierasz nagrodę i wspierasz projektodawcę. Możesz wtedy wykorzystać następujące metody płatności:
  • Przelew tradycyjny. W przypadku przelewu tradycyjnego otrzymasz instrukcje dotyczące realizacji przelewu zarówno na ekranie oraz w wiadomości email, która zostanie wysłana na Twój adres email podany przy rejestracji. Wpłacone środki pojawią się w Twoim wirtualnym portfelu dopiero po zaksięgowaniu przelewu na kontach Genesis Capital Sp. z o.o. – operatora platformy.
  • Płatności elektroniczne Transferuj.pl. Jeśli chcesz, aby Twoje środki znalazły się od razu w Twoim wirtualnym portfelu, wybierz formę płatności elektroniczne – transferuj.pl, gdzie będziesz mógł wykonać szybki, automatyczny przelew ze swojego konta bankowego lub konta PayPal, a środki w ciągu kilku minut pojawią się w Twoim portfelu. Wykorzystując tę metodę doliczona zostanie opłata manipulacyjna dla Transferuj.pl w wysokości 2.6%.

Zasilenie wirtualnego portfela nie oznacza zasilenia projektu! Jeśli pieniądze są w Twoim wirtualnym portfelu, a Ty chcesz zasilić projekt, to wykonaj następujące kroki:

  • Wybierz projekt, który Ci się podoba
  • Wybierz nagrodę
  • Potwierdź kwotę, którą wspierasz projekt
  • W sposobie dorzucenia system automatycznie zaznacza wykorzystanie środków z wirtualnego portfela
  • Jeżeli środki w wirtualnym portfelu są większe lub równe kwocie dorzucanej, to po potwierdzeniu projekt został zasilony, gratulujemy!
  • Jeżeli środki są mniejsze niż kwota dorzucana, to system pozwoli Ci uzupełnić środki przelewem elektronicznym Transferuj.pl.

 

  1. Nie chcesz czekać, żeby środki zaksięgowały się w Twoim portfelu, nic prostszego! Wybierz interesujący projekt, wybierz nagrodę, potwierdź kwotę, a następnie wybierz sposób płatności Transferuj.pl. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby poprawnie dorzucić się do projektu. Potwierdzenie dostaniesz na maila, podanego podczas rejestracji.

 

 

Zapomniałem wybrać nagrody, co teraz?

Jeżeli zapomniałeś wybrać nagrody, a dorzuciłeś się do projektu, to najlepiej skontaktuj się z projektodawcą i poinformuj o tym. Po takim kontakcie, na pewno dostaniesz nagrodę! A jeśli potrzebujesz pomocy, to skontaktuj się z nami mailowo pomoc@wspolnyprojekt.pl lub zadzwoń 58 781 84 77.

 

 

Co się stanie z moimi pieniędzmi, jeśli projekt nie uzbiera 80%?

Jeżeli projekt zakończy się porażką, czyli nie uzbiera minimum 80% zakładanej kwoty, to pieniądze wrócą do Twojego wirtualnego portfela. Możesz albo dorzucić się do innego projektu, albo wypłacić swoje pieniądze.